1 of 1 images
Allegro Industries Medium Flexbak Back Support 037-7115-02, Unit EA
Tap Tap to Zoom
Product No Longer Available
Unfortunately Allegro Industries Medium Flexbak Back Support 037-7115-02 is not listed by Shoptics.You can also explore other items in the Tools yourself to try and find the perfect replacement for you!
Product Info for Allegro Industries Medium Flexbak Back Support 037-7115-02
Allegro Industries Medium Flexbak Back Support 037-7115-02 is part of our large collection of . Remember to check out the entire selection of Tools from Allegro Industries that we supply at everyday affordable prices. Browse our full product selection for the equipment and products you want to tackle the job at hand.
Specifications for Allegro Industries Medium Flexbak Back Support 037-7115-02:
| Catalog number: | 300056-780 |
| Type: | 3 Part Support |
| Style: | Medical |
| Length: | 36 in Min, 48 in Max |
| Weight: | 0.97 lb |
| Width: | 9 in |
| Size Group: | Medium |
| Supplier No.: | 037-7115-02 |
Package Contents:
- Allegro Industries Medium Flexbak Back Support 037-7115-02 / 300056-780