1 of 1 images
Allegro Industries Extra Lg Flexbak Backsuppor 037-7115-04, Unit EA
Tap Tap to Zoom
Product No Longer Available
Unfortunately Allegro Industries Extra Lg Flexbak Backsuppor 037-7115-04 is not listed by Shoptics.You can also explore other items in the Tools yourself to try and find the perfect replacement for you!
Product Info for Allegro Industries Extra Lg Flexbak Backsuppor 037-7115-04
Allegro Industries Extra Lg Flexbak Backsuppor 037-7115-04 is part of our greater selection of . Make sure you have a look at the full collection of Tools from Allegro Industries which we present at everyday discounted prices. Browse our full product selection for the gear and merchandise you want to tackle the task at hand.
Specifications for Allegro Industries Extra Lg Flexbak Backsuppor 037-7115-04:
| Catalog number: | 300056-784 |
| Type: | 3 Part Support |
| Style: | Medical |
| Length: | 58 in Min, 68 in Max |
| Weight: | 0.97 lb |
| Width: | 9 in |
| Size Group: | X-Large |
| Supplier No.: | 037-7115-04 |
Package Contents:
- Allegro Industries Extra Lg Flexbak Backsuppor 037-7115-04 / 300056-784