- Blade Length:
- 2.375 in
- Blade Material:
- Steel
- Color:
- Silver
- Sheath Material:
- Nylon
- Length:
- 6.5 in
- Fabric/Material:
- Aluminum/Steel
Code: WQ-M3-MLTLL-6220045W
MPN: 6220045W
UPC: 048702122361
List: $33.99Save $2.00
$31.99
SP Bucks$0.64
Product Info for Winchester Multi Tool
Winchester Multi Tool belongs to our big selection of Winchester Multi-Tools. Don't forget to check out the complete range of Multi-Tools from Winchester that we have at everyday discount prices. Browse our full product choice for the gear and products you need to tackle the task at hand.
Specifications for Winchester Multi Tool:
| Manufacturer: | Winchester |
| Blade Length: | 2.375 in |
| Blade Material: | Steel |
| Weight: | 0.5 oz |
| Color: | Silver |
| Sheath Material: | Nylon |
| Length: | 6.5 in |
| Fabric/Material: | Aluminum/Steel |
Features of Winchester Multi Tool
- Textured Grips
Package Contents:
- Winchester Multi Tool
- 13 Integrated Tools