1 of 6 images
Voodoo Tactical Padded Weapons Cases w/Die Cut MOLLE, 36in, Black/Teal, 36in, 15-7617162000
2 of 6 images
Voodoo Tactical Padded Weapons Cases w/Die Cut MOLLE, 36in, Black/Blue, 36in, 15-7617136000
3 of 6 images
Voodoo Tactical Padded Weapons Cases w/Die Cut MOLLE, 36in, Black/Pink, 36in, 15-7617088000
4 of 6 images
Voodoo Tactical Padded Weapons Cases w/Die Cut MOLLE, 36in, Black/Gray, 36in, 15-7617108000
5 of 6 images
Voodoo Tactical Padded Weapons Cases w/Die Cut MOLLE, 36in, Gray/Teal, 36in, 15-7617161000
6 of 6 images
Voodoo Tactical Padded Weapons Cases w/Die Cut MOLLE, 36in, VTC/Black, 36in, 15-7617168000
Tap Tap to Zoom
6 Models Available
Color
All
Search
List: $179.95Save 15%
$152.95
SP Bucks$3.06
List: $179.95Save 15%
$152.95
SP Bucks$3.06
List: $179.95Save 15%
$152.95
SP Bucks$3.06
List: $179.95Save 15%
$152.95
SP Bucks$3.06
List: $184.95Save 15%
$157.95
SP Bucks$3.16
List: $179.95Save 15%
$152.95
SP Bucks$3.06
Product Info for Voodoo Tactical Padded Weapons Cases w/Die Cut MOLLE
Voodoo Tactical Padded Weapons Cases w/Die Cut MOLLE belongs to our big variety of Voodoo Tactical Soft Gun Cases. Make sure you look into the entire variety of Soft Gun Cases from Voodoo Tactical which we supply at everyday affordable prices. Browse our full product choice for the equipment and merchandise you need to tackle the task at hand.
WARNING:
California`s Proposition 65
Specifications for Voodoo Tactical Padded Weapons Cases w/Die Cut MOLLE:
| Manufacturer: | Voodoo Tactical |
| Finish: | PU |
| Fabric/Material: | 900D Polyester |
| Gun Type: | Handgun |
| Length: | 36 in |
| Width: | 3.5 in |
| Height: | 12.5 in |
| Weight: | 7.5 lb |
| Carry Capacity: | 2 rifles and 2 handguns |
Package Contents:
- Voodoo Tactical Padded Weapons Cases w/Die Cut MOLLE