Product Info for Suunto KB-20/360/R Professional Compass
Specifications for Suunto KB-20/360/R Professional Compass:
Manufacturer: Suunto
Color: Yellow
Fabric/Material: Plastic
Weight: 36 g
Length: 78 mm
Width: 20 mm
Height: 57 mm