1 of 3 images
SKB Cases ATA Golf Travel Case - Deluxe Staff 2SKB-1649W
2 of 3 images
SKB Cases ATA Golf Travel Case - Deluxe Staff 2SKB-1649W
3 of 3 images
SKB Cases ATA Golf Travel Case - Deluxe Staff 2SKB-1649W
Tap Tap to Zoom
- Color:
- Black
- Wheels:
- Yes
- Depth/Thickness:
- 17 in
- Length:
- 52 in
- Width:
- 15 in
Code: Q8-DX-2SKB-1649W-2SKB-1649W
MPN: 2SKB-1649W
UPC: 789270164918
List: $391.49Save 18%
$319.99
SP Bucks$6.40
Product Info for SKB Cases Deluxe Staff ATA Travel Case
SKB Cases Deluxe Staff ATA Travel Case is part of our larger selection of SKB Cases Bags, Boxes, & Storage. Be sure to look at complete selection of Dry Boxes from SKB Cases that we provide at everyday discount prices. Browse our full product selection for the gear and merchandise you need to tackle the task at hand.
WARNING:
California`s Proposition 65
Specifications for SKB Cases Deluxe Staff ATA Travel Case:
| Manufacturer: | SKB Cases |
| Color: | Black |
| Wheels: | Yes |
| Depth/Thickness: | 17 in |
| Length: | 52 in |
| Width: | 15 in |
| Weight: | 22 lb |
| Application: | Golfing |
Features of SKB Cases Deluxe Staff ATA Travel Case
- Waterproof
- Dustproof
- Crushproof Guarantee for life
Package Contents:
- SKB Cases Deluxe Staff ATA Travel Case