1 of 6 images
S&W Smith & Wesson Military Watch, Black, SWW1464BK
2 of 6 images
Campco Smith & Wesson Analog Military Watch, 38mm Case Diameter, Nylon Black Band, SWW1464BK
3 of 6 images
S&W Smith & Wesson Military Watch, Black, SWW1464BK
4 of 6 images
S&W Smith & Wesson Military Watch, Black, SWW1464BK
5 of 6 images
S&W Smith & Wesson Military Watch, Black, SWW1464BK
6 of 6 images
S&W Smith & Wesson Military Watch, Black, SWW1464BK
Tap Tap to Zoom
- Band/Strap Color:
- Black
- Color:
- Black
- Case Diameter:
- 38 mm
- Band/Strap Material:
- Nylon
Code: CAM-WT-SWW1464BK-SWW1464BK
MPN: SWW1464BK
UPC: 810112981339
$55.99
SP Bucks$1.12
Product Info for Campco Smith & Wesson Analog Military Watch
Campco Smith & Wesson Analog Military Watch belongs to our big collection of Campco Accessories. Be sure to look into the entire selection of Watches from Campco that we supply at everyday discounted prices. Browse our full product selection for the gear and products you need to tackle the task at hand.
Specifications for Campco Smith & Wesson Analog Military Watch:
| Manufacturer: | Campco |
| Application: | Military |
| Band/Strap Color: | Black |
| Color: | Black |
| Case Diameter: | 38 mm |
| Band/Strap Material: | Nylon |
| Illumination Type: | Analog |
| Water Resistant Mark: | 30 m |
| Weight: | 0.1 lb |
Package Contents:
- Campco Smith & Wesson Analog Military Watch