1 of 1 images
MIL-TEC Swiss Old Style Wool Blanket, Brown, 14428509
Tap Tap to Zoom
- Color:
- Brown
- Size:
- One Size
- Length:
- 79 in
- Width:
- 55 in
Code: 3QS-BKT-PAR13-14428509
MPN: 14428509
UPC: 4046872283727
List: $63.99Save 28%
$45.99
SP Bucks$0.92
Product Info for MIL-TEC Swiss Old Style Wool Blanket
MIL-TEC Swiss Old Style Wool Blanket is part of our greater variety of MIL-TEC Camping Gear. Make sure you browse the complete line of Camping Gear from MIL-TEC which we supply at everyday low prices. Browse our full product selection for the gear and merchandise you need to tackle the job at hand.
WARNING:
California`s Proposition 65
Specifications for MIL-TEC Swiss Old Style Wool Blanket:
| Manufacturer: | MIL-TEC |
| Color: | Brown |
| Size: | One Size |
| Length: | 79 in |
| Width: | 55 in |
| Weight: | 63 oz |
| Fabric/Material: | Wool |
| Age Group: | Adults |
Package Contents:
- MIL-TEC Swiss Old Style Wool Blanket