1 of 1 images
MIL-TEC PVC 3D Jolly Roger Patch, Black, 16832202
Tap Tap to Zoom
- Color:
- Black
- Size:
- One Size
- Height:
- 3 in
- Length:
- 2.2 in
Code: 3QS-PH-APVCSP3-16832202
MPN: 16832202
UPC: 4046872382550
$1.50
SP Bucks$0.03
Buy Together and Save
SP Bucks$0.19
Product Info for MIL-TEC PVC 3D Jolly Roger Patch
MIL-TEC PVC 3D Jolly Roger Patch belongs to our big variety of MIL-TEC Accessories. Remember to look into the entire selection of Accessories from MIL-TEC which we have at everyday discount prices. Browse our full product selection for the equipment and products you need to tackle the job at hand.
WARNING:
California`s Proposition 65
Specifications for MIL-TEC PVC 3D Jolly Roger Patch:
| Manufacturer: | MIL-TEC |
| Color: | Black |
| Gender: | Unisex |
| Size: | One Size |
| Height: | 3 in |
| Length: | 2.2 in |
| Weight: | 12 g |
| Fabric/Material: | Vinyl, Poly |
Package Contents:
- MIL-TEC PVC 3D Jolly Roger Patch