1 of 5 images
Kelty Wireless 6 Footprint, Peat, 46822626
2 of 5 images
Kelty Wireless 6 Footprint, Peat, 46822626
3 of 5 images
Kelty Wireless 6 Footprint, Peat, 46822626
4 of 5 images
Kelty Wireless 6 Footprint, Peat, 46822626
5 of 5 images
Kelty Wireless 6 Footprint, Peat, 46822626
Tap Tap to Zoom
Earn Bonus Bucks
12% Bonus Bucks
Get even more Shoptics Bucks with the purchase of select models to use on future purchases! You will find the amount you'll earn near eligible models.
- Color:
- Peat
- Tent Accessory Type:
- Footprints
- Internal Length:
- 112.5 in
- Internal Width:
- 100 in
Code: X18-TFP-FGTASX-46822626
MPN: 46822626
UPC: 727880003258
12% Bonus Bucks
$44.95
SP Bucks$5.39
Product Info for Kelty Wireless 6 Footprint
Kelty Wireless 6 Footprint is part of our massive collection of Kelty Camping Gear. Make sure you explore the entire range of Camping Gear from Kelty which we offer at everyday low prices. Browse our full product selection for the equipment and products you want to tackle the task at hand.
Specifications for Kelty Wireless 6 Footprint:
| Manufacturer: | Kelty |
| Color: | Peat |
| Fabric/Material: | Polyester |
| Tent Accessory Type: | Footprints |
| Internal Length: | 112.5 in |
| Internal Width: | 100 in |
| Seasonal/Temperature Use: | All Seasons |
| Weight: | 1.3 lb |
Package Contents:
- Kelty Wireless 6 Footprint