1 of 5 images
Kelty Wireless 4 Footprint, Peat, 46822526
2 of 5 images
Kelty Wireless 4 Footprint, Peat, 46822526
3 of 5 images
Kelty Wireless 4 Footprint, Peat, 46822526
4 of 5 images
Kelty Wireless 4 Footprint, Peat, 46822526
5 of 5 images
Kelty Wireless 4 Footprint, Peat, 46822526
Tap Tap to Zoom
Earn Bonus Bucks
10% Bonus Bucks
Get even more Shoptics Bucks with the purchase of select models to use on future purchases! You will find the amount you'll earn near eligible models.
- Color:
- Peat
- Tent Accessory Type:
- Footprints
- Internal Length:
- 92 in
- Internal Width:
- 82 in
Code: X18-TFP-FGTRTG-46822526
MPN: 46822526
UPC: 727880003234
10% Bonus Bucks
$39.95
SP Bucks$4.00
Product Info for Kelty Wireless 4 Footprint
Kelty Wireless 4 Footprint belongs to our massive selection of Kelty Camping Gear. Don't forget to have a look at the entire collection of Camping Gear from Kelty that we offer at everyday low prices. Browse our full product selection for the gear and products you need to tackle the job at hand.
Specifications for Kelty Wireless 4 Footprint:
| Manufacturer: | Kelty |
| Color: | Peat |
| Fabric/Material: | Polyester |
| Tent Accessory Type: | Footprints |
| Internal Length: | 92 in |
| Internal Width: | 82 in |
| Seasonal/Temperature Use: | All Seasons |
| Weight: | 0.9 lb |
Package Contents:
- Kelty Wireless 4 Footprint