1 of 6 images
Kelty Wireless 2 Footprint, GOLDEN OAK, One Size, 46822420
2 of 6 images
Kelty Wireless 2 Footprint, Peat, 46822426
3 of 6 images
Kelty Wireless 2 Footprint, Peat, 46822426
4 of 6 images
Kelty Wireless 2 Footprint, Peat, 46822426
5 of 6 images
Kelty Wireless 2 Footprint, Peat, 46822426
6 of 6 images
Kelty Wireless 2 Footprint, Peat, 46822426
Tap Tap to Zoom
Earn Bonus Bucks
12% Bonus Bucks
Get even more Shoptics Bucks with the purchase of select models to use on future purchases! You will find the amount you'll earn near eligible models.
In Stock
2 Models AvailableShow with deals only:
Bonus Bucks
Color
All
Search
List: $34.95Save 14%
$29.99
SP Bucks$0.60
$34.95
SP Bucks$4.19
Product Info for Kelty Wireless 2 Footprint
Kelty Wireless 2 Footprint belongs to our larger selection of Kelty Camping Gear. Make sure to check out the complete range of Camping Gear from Kelty that we have at everyday discounted prices. Browse our full product choice for the tools and merchandise you want to tackle the job at hand.
Specifications for Kelty Wireless 2 Footprint:
| Manufacturer: | Kelty |
| Fabric/Material: | Polyester |
| Tent Accessory Type: | Footprints |
| Internal Length: | 82.5 in |
| Internal Width: | 46.5 in |
| Seasonal/Temperature Use: | All Seasons |
| Application: | Camping |
| Weight: | 0.48 lb |
Package Contents:
- Kelty Wireless 2 Footprint