1 of 1 images
Hornady Security Square-Lok Shelf Wire, 9in X 9in, 95790
Tap Tap to Zoom
- Color:
- Black
- Width:
- 9 in
- Height:
- 9 in
Code: 0H-G1-HOR224-95790
MPN: 95790
UPC: 090255957907
List: $28.49Save 26%
$20.99
SP Bucks$0.42
Product Info for Hornady Security Square-Lok Shelf - Wire
Hornady Security Square-Lok Shelf - Wire belongs to our large collection of Hornady Security Products. Make sure you look at entire variety of Security Products from Hornady that we provide at everyday affordable prices. Browse our full product choice for the gear and products you need to tackle the task at hand.
WARNING:
California`s Proposition 65
Specifications for Hornady Security Square-Lok Shelf - Wire:
| Manufacturer: | Hornady |
| Color: | Black |
| Finish: | PVC |
| Fabric/Material: | Steel |
| Width: | 9 in |
| Height: | 9 in |
| Weight Capacity: | 25 lb |
| Quantity: | 1 |
Package Contents:
- Hornady Security Square-Lok Shelf - Wire