1 of 13 images
High Speed Gear HSGI Mini Radio/Utility Pouch, Black, 12RP10BK
2 of 13 images
High Speed Gear HSGI Mini Radio Utility Pouch Adaptable Belt Mount, LE Blue, 12RP10LE
3 of 13 images
High Speed Gear HSGI Mini Radio Utility Pouch Adaptable Belt Mount, Olive Drab, 12RP10OD
4 of 13 images
High Speed Gear HSGI Mini Radio/Utility Pouch, MultiCam Black, 12RP10MB
5 of 13 images
High Speed Gear HSGI Mini Radio/Utility Pouch, Coyote Brown, 12RP10CB
6 of 13 images
High Speed Gear HSGI Mini Radio Utility Pouch Adaptable Belt Mount, MultiCam, 12RP10MC
7 of 13 images
High Speed Gear HSGI Mini Radio Utility Pouch Adaptable Belt Mount, Black, Coyote Brown, LE Blue, MultiCam, MultiCam BK, Olive Drab
8 of 13 images
High Speed Gear HSGI Mini Radio Utility Pouch Adaptable Belt Mount, Black, 12RP10BK
9 of 13 images
High Speed Gear HSGI Mini Radio/Utility Pouch, LE Blue, 12RP10LE
10 of 13 images
High Speed Gear HSGI Mini Radio/Utility Pouch, Olive Drab, 12RP10OD
11 of 13 images
High Speed Gear HSGI Mini Radio Utility Pouch Adaptable Belt Mount, Olive Drab, 12RP10OD
12 of 13 images
High Speed Gear HSGI Mini Radio Utility Pouch Adaptable Belt Mount, Coyote Brown, 12RP10CB
13 of 13 images
High Speed Gear HSGI Mini Radio/Utility Pouch, MultiCam, 12RP10MC
Tap Tap to Zoom
Earn Bonus Bucks
18% Bonus Bucks
Get even more Shoptics Bucks with the purchase of select models to use on future purchases! You will find the amount you'll earn near eligible models.
Show In Stock Only
6 Models AvailableShow with deals only:
Bonus Bucks
Color
All
Search
$36.00
SP Bucks$5.04
$36.00
SP Bucks$6.48
$36.00
SP Bucks$0.72
$36.00
SP Bucks$0.72
$36.00
SP Bucks$0.72
$36.00
SP Bucks$0.72
Product Info for High Speed Gear HSGI Mini Radio/Utility Pouch
High Speed Gear HSGI Mini Radio/Utility Pouch is part of our larger variety of High Speed Gear Personal Electronics. Remember to explore the complete collection of Personal Electronics from High Speed Gear which we provide at everyday affordable prices. Browse our full product selection for the tools and products you want to tackle the task at hand.
Specifications for High Speed Gear HSGI Mini Radio/Utility Pouch:
| Manufacturer: | High Speed Gear |
| Radio Model: | Multi |
| Accessory Attachment System: | Belt |
| Weight: | 0.31 lb |
| Fabric/Material: | Heavy-Duty Nylon Laminate |
| Width: | 2.25 in |
| Belt Width: | 2.25 in |
| Height: | 6 in |
| Mount Type: | Adaptable Belt Mount |
| Country of Origin: | USA |
Features of High Speed Gear HSGI Mini Radio/Utility Pouch
- Covered by HSGI's Lifetime Warranty.
Package Contents:
- High Speed Gear HSGI Mini Radio/Utility Pouch