1 of 8 images
High Speed Gear Duty Mini M.A.C. Taco Radio Holder, MultiCam, 41MA01MC
2 of 8 images
High Speed Gear Duty Mini M.A.C. Taco Radio Holder, LE Blue, 41MA01LE
3 of 8 images
High Speed Gear Duty Mini M.A.C. Taco Radio Holder, Black, 41MA01BK
4 of 8 images
High Speed Gear Duty Mini M.A.C. Taco Radio Holder, Coyote Brown, 41MA01CB
5 of 8 images
High Speed Gear Duty Mini M.a.c. Taco, Black, Coyote Brown, LE Blue, OD Green
6 of 8 images
High Speed Gear Duty Mini M.A.C. TACO - Radio Holder, APX 6000/7000/8000, LE Blue, 3"L x 2"W x 4.75"H, 41MA01LE
7 of 8 images
High Speed Gear Duty Mini M.A.C. TACO - Radio Holder, APX 6000/7000/8000, Black, 3"L x 2"W x 4.75"H, 41MA01BK
8 of 8 images
High Speed Gear Duty Mini M.A.C. TACO - Radio Holder, APX 6000/7000/8000, Coyote Brown, 3"L x 2"W x 4.75"H, 41MA01CB
Tap Tap to Zoom
4 Models Available
Color
All
Search
$59.00
SP Bucks$1.18
$59.00
SP Bucks$1.18
$59.00
SP Bucks$1.18
$59.00
SP Bucks$1.18
Product Info for High Speed Gear Duty Mini M.A.C. Taco Radio Holder
High Speed Gear Duty Mini M.A.C. Taco Radio Holder belongs to our big collection of High Speed Gear Personal Electronics. Make sure to look at complete selection of Personal Electronics from High Speed Gear which we present at everyday affordable prices. Browse our full product choice for the tools and merchandise you want to tackle the task at hand.
Specifications for High Speed Gear Duty Mini M.A.C. Taco Radio Holder:
| Manufacturer: | High Speed Gear |
| Fastener/Closure Type: | Bungee Cord |
| Radio Model: | APX 8000, APX 6000, APX 7000 |
| Accessory Attachment System: | Clip |
| Fabric/Material: | Heavy-Duty Nylon Laminate |
| Width: | 5.08 cm, 2 in |
| Belt Width: | 2 in |
| Height: | 12.06 cm, 4.75 in |
| Attachment Type: | MOLLE/PALS |
| Length: | 7.62 cm, 3 in |
| Country of Origin: | USA |
Features of High Speed Gear Duty Mini M.A.C. Taco Radio Holder
- Covered by HSGI's Lifetime Warranty.
Package Contents:
- High Speed Gear Duty Mini M.A.C. TACO Radio Holder
- Universal Clips