1 of 1 images
Flambeau 5013SN Double Coverage Black Polymer 50 Scoped Rifle Or Shotgun
Tap Tap to Zoom
- Color:
- Black
- Gun Type:
- Rifle, Shotgun
- Length:
- 50.6 in
- Width:
- 13.92 in
- Height:
- 4.82 in
- Interior:
- Foam
Code: QJ-GB-5013SN
MPN: 5013SN
UPC: 071617098889
List: $131.99Save $4.00
$127.99
SP Bucks$2.56
Product Info for Flambeau 513SN Double Coverage Black Polymer 5" Scoped Rifle Or Shotgun
Flambeau 513SN Double Coverage Black Polymer 5" Scoped Rifle Or Shotgun belongs to our large collection of Flambeau Hard Gun Cases. Make sure you have a look at the full selection of Hard Gun Cases from Flambeau which we offer at everyday low prices. Browse our full product choice for the equipment and products you want to tackle the task at hand.
Specifications for Flambeau 513SN Double Coverage Black Polymer 5" Scoped Rifle Or Shotgun:
| Manufacturer: | Flambeau |
| Color: | Black |
| Finish: | Smooth |
| Fabric/Material: | Polymer |
| Gun Type: | Shotgun, Rifle |
| Length: | 50.6 in |
| Width: | 13.92 in |
| Height: | 4.82 in |
| Interior: | Foam |
| Internal Length: | 48.1 in |
| Internal Width: | 10.4 in |
| Internal Depth/Thickness: | 3.1 in |
Flambeau 513SN Double Coverage Black Polymer 5" Scoped Rifle Or Shotgun![]()