1 of 5 images
Fenix Lighting APB-20 Headlamp Gear Bag
2 of 5 images
Fenix Lighting APB-20 Headlamp Gear Bag
3 of 5 images
Fenix Lighting APB-20 Headlamp Gear Bag
4 of 5 images
Fenix Lighting APB-20 Headlamp Gear Bag, Black, APB-20
5 of 5 images
Fenix Lighting APB-20 Headlamp Gear Bag
Tap Tap to Zoom
- Color:
- Black
- Fastener/Closure Type:
- Zipper
Code: 6R7-FP-APB20-APB-20
MPN: APB-20
UPC: 6942870305998
List: $14.00
$13.99
SP Bucks$0.28
Product Info for Fenix Lighting APB-20 Headlamp Gear Bag
Fenix Lighting APB-20 Headlamp Gear Bag is part of our big selection of Fenix Lighting Lights. Don't forget to take a look at the entire selection of Lights from Fenix Lighting which we have at everyday low prices. Browse our full product selection for the gear and products you need to tackle the task at hand.
Specifications for Fenix Lighting APB-20 Headlamp Gear Bag:
| Manufacturer: | Fenix Lighting |
| Color: | Black |
| Fastener/Closure Type: | Zipper |
| Fabric/Material: | Nylon |
| Weight: | 2.08 oz |
| Width: | 3.15 in |
| Depth/Thickness: | 2.2 in |
| Length: | 4.5 in |
Features of Fenix Lighting APB-20 Headlamp Gear Bag
- Inner mesh cloth bag for carrying additional batteries
- Zipper opening
- Combatible with: HL16, HL18R-T V2.0, HL32R-T, HM23 V2.0, HM50R V2.0, HM55R RENEGADE, HM60R, HM60R V2.0, HM61R V2.0, HM62-T, HM65R, HM65R-T V2.0, HM70R, HM71R
Package Contents:
- Fenix Lighting APB-20 Headlamp Gear Bag