1 of 1 images
Elite Survival Systems International Bag IB30B
Tap Tap to Zoom
- Color:
- Black
- Length:
- 34 in
- Width:
- 13 in
- Height:
- 16 in
- Pack Application:
- Storage, Travel
- Gender:
- Unisex
Code: 7J-BG-IB30B
MPN: IB30B
UPC: 724679620139
List: $154.95Save 15%
$131.71
SP Bucks$2.63
Product Info for Elite Survival Systems International Bags
Elite Survival Systems International Bags belongs to our big variety of Elite Survival Systems Bags, Boxes, & Storage. Make sure you explore the full collection of Bags, Boxes, & Storage from Elite Survival Systems which we offer at everyday discount prices. Browse our full product choice for the tools and products you need to tackle the job at hand.
Specifications for Elite Survival Systems International Bags:
| Manufacturer: | Elite Survival Systems |
| Color: | Black |
| Fabric/Material: | Cordura Nylon |
| Length: | 34 in |
| Width: | 13 in |
| Height: | 16 in |
| Pack Application: | Storage, Travel |
| Gender: | Unisex |
| Country of Origin: | USA |
Package Contents:
- Elite Survival Systems International Bags