1 of 2 images
Elite Survival Systems Armor Transport Bag, Black, 6115-B
2 of 2 images
Elite Survival Systems Armor Transport Bag, Black, 6115-B
Tap Tap to Zoom
- Color:
- Black
- Length:
- 16 in
- Width:
- 6 in
- Height:
- 20 in
- Pack Application:
- Storage, Travel
- Gender:
- Unisex
Code: 7J-BG-ARMR-6115-B
MPN: 6115-B
UPC: 724679620726
List: $64.95Save 15%
$55.21
SP Bucks$1.10
Product Info for Elite Survival Systems Armor Transport Bags
Elite Survival Systems Armor Transport Bags is part of our large variety of Elite Survival Systems Bags, Boxes, & Storage. Make sure to explore the full collection of Bags, Boxes, & Storage from Elite Survival Systems which we supply at everyday discounted prices. Browse our full product selection for the gear and products you need to tackle the job at hand.
Specifications for Elite Survival Systems Armor Transport Bags:
| Manufacturer: | Elite Survival Systems |
| Color: | Black |
| Fabric/Material: | 1000D Nylon |
| Length: | 16 in |
| Width: | 6 in |
| Height: | 20 in |
| Pack Application: | Storage, Travel |
| Gender: | Unisex |
Package Contents:
- Elite Survival Systems Armor Transport Bags