1 of 1 images
EGO Kryptek Wade/Kayak
Tap Tap to Zoom
- Fabric/Material:
- Rubber
- Weight:
- 1.4 oz
- Additional Features:
- No
- Length:
- 11 in, 19 in, 31 cm
Code: 5OT-F9-406239-75266
MPN: 75266
UPC: 756841752669
List: $92.99Save 14%
$79.99
SP Bucks$1.60
Product Info for EGO Fishing Kryptek Wade/Kayak
EGO Fishing Kryptek Wade/Kayak is part of our big collection of EGO Fishing Fishing Gear. Make sure to look into the full variety of Fishing Gear from EGO Fishing which we present at everyday discount prices. Browse our full product selection for the equipment and merchandise you need to tackle the task at hand.
WARNING:
California`s Proposition 65
Specifications for EGO Fishing Kryptek Wade/Kayak:
| Manufacturer: | EGO Fishing |
| Fabric/Material: | Rubber |
| Weight: | 1.4 oz |
| Additional Features: | No |
| Length: | 31 cm, 19 in, 11 in |
| Depth/Thickness: | 15 in |
| Width: | 17 in |
| Height: | 1.9 in |
Package Contents:
- EGO Kryptek Wade/Kayak