1 of 1 images
EGO Kryptek S1
Tap Tap to Zoom
- Fabric/Material:
- Rubber
- Weight:
- 2.2 oz
- Additional Features:
- No
- Length:
- 21 in, 33, 36 in
Code: 5OT-F9-406237-75157
MPN: 75157
UPC: 756841751570
List: $113.99Save 18%
$92.99
SP Bucks$1.86
Product Info for EGO Fishing Kryptek S1 Genesis Large Clear Rubber Landing Net
EGO Fishing Kryptek S1 Genesis Large Clear Rubber Landing Net belongs to our massive selection of EGO Fishing Fishing Gear. You should definitely browse the full line of Fishing Gear from EGO Fishing that we present at everyday low prices. Browse our full product choice for the equipment and merchandise you need to tackle the task at hand.
WARNING:
California`s Proposition 65
Specifications for EGO Fishing Kryptek S1 Genesis Large Clear Rubber Landing Net:
| Manufacturer: | EGO Fishing |
| Fabric/Material: | Rubber |
| Weight: | 2.2 oz |
| Additional Features: | No |
| Length: | 33, 21 in, 36 in |
| Width: | 21.8 in |
| Depth/Thickness: | 11 in |
| Height: | 2.5 in |
Package Contents:
- EGO Kryptek S1 Genesis Large Clear Rubber Landing Net