1 of 1 images
Carbon Express D-Stroyer
Tap Tap to Zoom
- Quantity:
- 1
- Length:
- 33
- Weight:
- 0.03 lb
- Condition:
- New
- Additional Features:
- No
Code: 1WJ-ARR-434180-51164
MPN: 51164
UPC: 044734511647
$289.99
SP Bucks$5.80
Product Info for Carbon Express D-Stroyer
Carbon Express D-Stroyer belongs to our big collection of . Make sure you take a look at the entire collection of from Carbon Express that we present at everyday discounted prices. Browse our full product choice for the tools and products you want to tackle the task at hand.
Specifications for Carbon Express D-Stroyer:
| Manufacturer: | Carbon Express |
| Quantity: | 1 |
| Length: | 33 |
| Weight: | 0.03 lb |
| Condition: | New |
| Additional Features: | No |
| Height: | 6.5 in |
| Width: | 7 in |
Package Contents:
- Carbon Express D-Stroyer