1 of 3 images
Browning Madera Hard Gun Case, Dark Brown 1428316
2 of 3 images
Browning Madera Hard Gun Case, Dark Brown 1428316
3 of 3 images
Browning Madera Hard Gun Case, Dark Brown 1428316
Tap Tap to Zoom
- Color:
- Wood
- Gun Type:
- Shotgun
- Length:
- 34.75 in
- Width:
- 8.75 in
- Height:
- 4.5 in
- Interior:
- Wool
Code: BG-GB-BRN142831-1428316
MPN: 1428316
UPC: 023614491231
List: $299.99Save 30%
$209.99
SP Bucks$4.20
Product Info for Browning Madera Hard Gun Case
Browning Madera Hard Gun Case is part of our greater selection of Browning Hard Gun Cases. Don't forget to look into the entire range of Hard Gun Cases from Browning which we offer at everyday discount prices. Browse our full product choice for the equipment and merchandise you want to tackle the task at hand.
Specifications for Browning Madera Hard Gun Case:
| Manufacturer: | Browning |
| Color: | Wood |
| Fabric/Material: | Wood |
| Gun Type: | Shotgun |
| Length: | 34.75 in |
| Width: | 8.75 in |
| Height: | 4.5 in |
| Interior: | Wool |
| Overall Length: | 34.75 in |
Package Contents:
- Browning Madera Hard Gun Case