1 of 1 images
Boss Buck Foot Pad Standard - 4 pack, for 600lb and 1200lb Feeders, BB-1.34
Tap Tap to Zoom
- Color:
- Stainless
- Width:
- 6 in
- Depth/Thickness:
- 0.125 in
- Length:
- 6 in
- Condition:
- New
Code: 33Y-GMF-GSM210-BB-1-34
MPN: BB-1.34
UPC: 040232560958
$43.99
SP Bucks$0.88
Product Info for Boss Buck Standard Foot Pads - 4 pack
Boss Buck Standard Foot Pads - 4 pack is part of our greater variety of Boss Buck Hunting Gear. Make sure you look into the entire range of Hunting Gear from Boss Buck which we supply at everyday low prices. Browse our full product selection for the equipment and merchandise you want to tackle the task at hand.
WARNING:
California`s Proposition 65
Specifications for Boss Buck Standard Foot Pads - 4 pack:
| Manufacturer: | Boss Buck |
| Color: | Stainless |
| Fabric/Material: | Steel |
| Width: | 6 in |
| Depth/Thickness: | 0.125 in |
| Length: | 6 in |
| Condition: | New |
| Capacity: | 600 - 1200 lb |
| Quantity: | 4 Pack |
Features of Boss Buck Standard Foot Pads - 4 pack:
- All feet are sold in sets, not individually
Package Contents:
- Boss Buck Standard Foot Pads - 4 pack