1 of 1 images
Bob Allen BAT7 Tactical Hundgun Case,7in,Black 79012
Tap Tap to Zoom
- Color:
- Black
- Gun Type:
- Handgun
- Length:
- 7.75 in
- Width:
- 1.25 in
- Height:
- 5.5 in
Code: QA-GC-79012-79012
MPN: 79012
UPC: 617867117675
List: $15.00
$14.99
SP Bucks$0.30
Product Info for Bob Allen BAT7 Tactical Hundgun Case, 7.75in
Bob Allen BAT7 Tactical Hundgun Case, 7.75in is part of our big variety of Bob Allen Soft Gun Cases. You should definitely check out the full line of Soft Gun Cases from Bob Allen that we present at everyday discounted prices. Browse our full product selection for the equipment and merchandise you want to tackle the job at hand.
WARNING:
California`s Proposition 65
Specifications for Bob Allen BAT7 Tactical Hundgun Case, 7.75in:
| Manufacturer: | Bob Allen |
| Color: | Black |
| Gun Type: | Handgun |
| Length: | 7.75 in |
| Width: | 1.25 in |
| Height: | 5.5 in |
| Fastener/Closure Type: | Zipper |
| Padding: | Foam |
| Overall Length: | 7.75 in |
Features of Bob Allen Tactical BAT7 Handgun Case:
- Poly webbing
- Water-resistant
- Foam padding
- Durable handles
- Self healing zipper
Package Contents:
- Bob Allen BAT7 Tactical Hundgun Case, 7.75in