1 of 1 images
Bob Allen BAT730 Tactical Pistol Pouch,Black 79013
Tap Tap to Zoom
We've got an AWESOME deal for you!
Blazin' Deal
Prices have been cut drastically on this product as part of a special offer. These prices are so low that there's no double-dipping with coupons or any additional discounts, but you'll still get the best deal out there. This offer won't last long, so don't miss out!
- Color:
- Black
- Gun Type:
- Pistol
- Length:
- 15.5 in
- Height:
- 11 in
Code: QA-GC-79013-79013
MPN: 79013
UPC: 617867117682
Blazin' DealFinal Sale
List: $8.00Save 56%
$3.49
Product Info for Bob Allen BAT730 Tactical Pistol Pouch
Bob Allen BAT730 Tactical Pistol Pouch belongs to our massive variety of Bob Allen Soft Gun Cases. Be sure to have a look at the entire range of Soft Gun Cases from Bob Allen which we offer at everyday low prices. Browse our full product selection for the gear and merchandise you want to tackle the job at hand.
WARNING:
California`s Proposition 65
Specifications for Bob Allen BAT730 Tactical Pistol Pouch:
| Manufacturer: | Bob Allen |
| Color: | Black |
| Fabric/Material: | Poly |
| Gun Type: | Pistol |
| Length: | 15.5 in |
| Height: | 11 in |
| Fastener/Closure Type: | Hook/Loop |
| Padding: | Foam |
| Overall Length: | 15.5 in |
Features of Bob Allen Tactical BAT30 Handgun Case - 11in:
- Poly webbing
- Water-resistant
- Foam padding
- Durable handles
- Self healing zipper
Package Contents:
- Bob Allen BAT730 Tactical Pistol Pouch