1 of 8 images
Big Agnes Echo Park 20 Sleeping Bag, Tapestry/Brown Sugar, Wide Long, BEP2025
2 of 8 images
Big Agnes Echo Park 20 Sleeping Bag, Tapestry/Brown Sugar, Wide Long, BEP2025
3 of 8 images
Big Agnes Echo Park 20 Sleeping Bag, Tapestry/Brown Sugar, Wide Long, BEP2025
4 of 8 images
Big Agnes Echo Park 20 Sleeping Bag, Tapestry/Brown Sugar, Wide Long, BEP2025
5 of 8 images
Big Agnes Echo Park 20 Sleeping Bag, Tapestry/Brown Sugar, Wide Long, BEP2025
6 of 8 images
Big Agnes Echo Park 20 Sleeping Bag, Tapestry/Brown Sugar, Wide Long, BEP2025
7 of 8 images
Big Agnes Echo Park 20 Sleeping Bag, Tapestry/Brown Sugar, Wide Long, BEP2025
8 of 8 images
Big Agnes Echo Park 20 Sleeping Bag, Tapestry/Brown Sugar, Wide Long, BEP2025
Tap Tap to Zoom
Earn Bonus Bucks
12% Bonus Bucks
Get even more Shoptics Bucks with the purchase of select models to use on future purchases! You will find the amount you'll earn near eligible models.
- Color:
- Tapestry/Brown Sugar
- Packed Size:
- 11x15 in
- Condition:
- New
Code: 2BG-SI-BA20SB-BEP2025
MPN: BEP2025
UPC: 841487150365
12% Bonus Bucks
$219.95
SP Bucks$26.39
Product Info for Big Agnes Echo Park 20 Sleeping Bag
Big Agnes Echo Park 20 Sleeping Bag belongs to our greater collection of Big Agnes Camping Gear. Don't forget to browse the complete range of Camping Gear from Big Agnes that we supply at everyday low prices. Browse our full product selection for the tools and products you want to tackle the job at hand.
Specifications for Big Agnes Echo Park 20 Sleeping Bag:
| Manufacturer: | Big Agnes |
| Color: | Tapestry/Brown Sugar |
| Gender: | Unisex |
| Hip Girth: | 74 in |
| Packed Size: | 11x15 in |
| Weight: | 5 lb |
| Age Group: | Adults |
| Condition: | New |
| Application: | Camping |
| Fabric/Material: | Recycled Polyester |
Package Contents:
- Big Agnes Echo Park 20 Sleeping Bag