1 of 14 images
Beretta Multi Purpose Backpack, Green Moss, 20L, BS262T226307AAUNI
2 of 14 images
Beretta Multi Purpose Backpack, Brown Bark, 20L, BS262T226308AAUNI
3 of 14 images
Beretta Multi Purpose Backpack, Green Moss, 20L, BS262T226307AAUNI
4 of 14 images
Beretta Multi Purpose Backpack, Brown Bark, 20L, BS262T226308AAUNI
5 of 14 images
Beretta Multi Purpose Backpack, Green Moss, 20L, BS262T226307AAUNI
6 of 14 images
Beretta Multi Purpose Backpack, Green Moss, 20L, BS262T226307AAUNI
7 of 14 images
Beretta Multi Purpose Backpack, Green Moss, 20L, BS262T226307AAUNI
8 of 14 images
Beretta Multi Purpose Backpack, Green Moss, 20L, BS262T226307AAUNI
9 of 14 images
Beretta Multi Purpose Backpack, Green Moss, 20L, BS262T226307AAUNI
10 of 14 images
Beretta Multi Purpose Backpack, Brown Bark, 20L, BS262T226308AAUNI
11 of 14 images
Beretta Multi Purpose Backpack, Brown Bark, 20L, BS262T226308AAUNI
12 of 14 images
Beretta Multi Purpose Backpack, Brown Bark, 20L, BS262T226308AAUNI
13 of 14 images
Beretta Multi Purpose Backpack, Brown Bark, 20L, BS262T226308AAUNI
14 of 14 images
Beretta Multi Purpose Backpack, Brown Bark, 20L, BS262T226308AAUNI
Tap Tap to Zoom
Detailed Model List
In Stock
2 Models AvailableList: $135.99Save up to 12%
$119.99 - $125.99
Select Color

Brown Bark

Green Moss
Please select parameters
Product Info for Beretta Multi Purpose Backpack
Beretta Multi Purpose Backpack belongs to our large variety of Beretta Bags, Boxes, & Storage. You should definitely explore the complete selection of Backpacks from Beretta which we supply at everyday affordable prices. Browse our full product selection for the equipment and merchandise you need to tackle the job at hand.
Specifications for Beretta Multi Purpose Backpack:
| Manufacturer: | Beretta |
| Gender: | Unisex |
| Pack Type: | Backpack |
| Capacity: | 20 liters |
| Pack Volume: | 20 liters |
| Body Material: | Nylon |
| Length: | 13 in |
| Width: | 5.5 in |
| Height: | 16 in |
| Pockets: | 2 front pockets |
Features of Beretta Multi Purpose Backpack
- Made of durable, water repellent material
- YKK zip opening
- 2 front pockets with YKK zip
- Mesh side pocket
- Padded shoulder straps
- Breathable back support
Package Contents:
- Beretta Multi Purpose Backpack