1 of 1 images
B'n'M Reel 2BB
Tap Tap to Zoom
- Hand:
- Right
- Gear Ratio:
- 1:01
Code: 1ZN-F4-102985-BAN01
MPN: BAN01
UPC: 046392210016
List: $35.99Save 11%
$31.99
SP Bucks$0.64
Product Info for BNM Fishing Reel 2BB
BNM Fishing Reel 2BB belongs to our big selection of BNM Fishing Fishing Gear. You should definitely have a look at the full selection of Fishing Gear from BNM Fishing that we provide at everyday discounted prices. Browse our full product selection for the equipment and products you need to tackle the task at hand.
Specifications for BNM Fishing Reel 2BB:
| Manufacturer: | BNM Fishing |
| Hand: | Right |
| Gear Ratio: | 1:01 |
| Pre-Spool: | No |
| Additional Features: | Yes, No, 2 |
| Length: | 6 cm |
| Weight: | 0.15 oz |
| Width: | 4.1 in |
| Height: | 2 in |
Package Contents:
- B'n'M Reel 2BB