1 of 8 images
Area 419 Mod Dos Multi Functional Platform, OD Green, 419-DOS-001
2 of 8 images
Area 419 Mod Dos Multi Functional Platform, Flat Dark Earth, 419-DOS-004
3 of 8 images
Area 419 Mod Dos Multi Functional Platform, Black, 419-DOS-006
4 of 8 images
Area 419 Mod Dos Multi Functional Platform, Semper Red, 419-DOS-003
5 of 8 images
Area 419 Mod Dos Multi Functional Platform, OD Green, 419-DOS-001
6 of 8 images
Area 419 Mod Dos Multi Functional Platform, OD Green, 419-DOS-001
7 of 8 images
Area 419 Mod Dos Multi Functional Platform, OD Green, 419-DOS-001
8 of 8 images
Area 419 Mod Dos Multi Functional Platform, OD Green, 419-DOS-001
Tap Tap to Zoom
Earn Bonus Bucks
17% Bonus Bucks
Get even more Shoptics Bucks with the purchase of select models to use on future purchases! You will find the amount you'll earn near eligible models.
Show In Stock Only
4 Models AvailableShow with deals only:
Bonus Bucks
Color
All
Search
$185.00
SP Bucks$31.45
$185.00
SP Bucks$3.70
List: $236.99Save 22%
$185.00
SP Bucks$3.70
$185.00
SP Bucks$3.70
Product Info for Area 419 Mod Dos Multi Functional Platform
Area 419 Mod Dos Multi Functional Platform is part of our large selection of Area 419 Camera Accessories. Make sure you check out the complete range of Camera Accessories from Area 419 which we offer at everyday discounted prices. Browse our full product choice for the equipment and merchandise you want to tackle the task at hand.
Specifications for Area 419 Mod Dos Multi Functional Platform:
| Manufacturer: | Area 419 |
| Finish: | Anodized |
| Attachment Type: | Screw |
| Fabric/Material: | 6061-T6 Aluminum |
| Length: | 9 in |
| Quantity: | 1 |
| Weight: | 1 lb |
| Condition: | New |
| Width: | 3.5 in |
| Country of Origin: | USA |
Package Contents:
- Area 419 Mod Dos Multi Functional Platform