1 of 1 images
Arctic Shield Heat Echo Sherpa Bib
Tap Tap to Zoom
Code: 344-PT-450021-531100-804-030-19
MPN: 531100-804-030-19
UPC: 043311962858
List: $179.99Save 30%
$125.99
SP Bucks$2.52
Product Info for Arctic Shield Heat Echo Sherpa Bib
Arctic Shield Heat Echo Sherpa Bib belongs to our large selection of Arctic Shield Clothing. Be sure to have a look at the full collection of Men's Pants from Arctic Shield which we present at everyday affordable prices. Browse our full product selection for the equipment and merchandise you want to tackle the job at hand.
Specifications for Arctic Shield Heat Echo Sherpa Bib:
| Manufacturer: | Arctic Shield |
| Gender: | Male |
| Age Group: | Adults |
| Additional Features: | No |
| Weight: | 3.31 lb |
| Length: | 23 |
| Width: | 15 in |
| Height: | 6 in |
Package Contents:
- Arctic Shield Heat Echo Sherpa Bib