1 of 1 images
Alaska Guide Creations RAVUS Pocket, Multicam, RAP-MC
Tap Tap to Zoom
- Color:
- MultiCam
- Gender:
- Unisex
- Condition:
- New
Code: 3RH-BA-AGC1014-RAP-MC
MPN: RAP-MC
UPC: 680599312229
Final Sale
List: $46.00Save 11%
$41.00
SP Bucks$0.82
Product Info for Alaska Guide Creations RAVUS Pocket
Alaska Guide Creations RAVUS Pocket belongs to our larger selection of Alaska Guide Creations Binocular Accessories. Remember to have a look at the complete range of Binocular Accessories from Alaska Guide Creations which we offer at everyday discounted prices. Browse our full product selection for the equipment and merchandise you want to tackle the job at hand.
Specifications for Alaska Guide Creations RAVUS Pocket:
| Manufacturer: | Alaska Guide Creations |
| Color: | MultiCam |
| Gender: | Unisex |
| Width: | 6 in |
| Height: | 1.5 in |
| Depth/Thickness: | 3.25 in |
| Condition: | New |
| Country of Origin: | USA |
Features of Alaska Guide Creations RAVUS Pocket
- Attaches to Ravus Binopack bottom or front.
Package Contents:
- Alaska Guide Creations Ravus Pocket
- 2 Gate Keepers