1 of 1 images
AGM Global Vision W G50 Goggle Kit, Black, 6104GK51
Tap Tap to Zoom
Documents
- Color:
- Black
- Condition:
- New
Code: AG2-NA-AGMG50-6104GK51
MPN: 6104GK51
UPC: 810027774040
List: $325.00Save $15.01
$309.99
SP Bucks$6.20
Product Info for AGM Global Vision W G50 Goggle Kits
AGM Global Vision W G50 Goggle Kits belongs to our big collection of AGM Global Vision Optics. Remember to have a look at the full variety of Optics Accessories from AGM Global Vision which we provide at everyday discounted prices. Browse our full product selection for the equipment and products you want to tackle the task at hand.
WARNING:
California`s Proposition 65
Specifications for AGM Global Vision W G50 Goggle Kits:
| Manufacturer: | AGM Global Vision |
| Color: | Black |
| Fabric/Material: | Neylon, Metal, Plastic |
| Length: | 6.3 in |
| Width: | 6.4 in |
| Height: | 4.3 in |
| Weight: | 8.3 oz, 2 lb |
| Condition: | New |
Features
- AGM Cap Goggle Kit allows mounting of night vision device onto cap construction for hands-free use.
Package Contents:
- AGM Global Vision W G50 Goggle Kits