1 of 2 images
AccuSharp Paraforce Knife & Multi Tool
2 of 2 images
AccuSharp Paraforce Knife & Multi Tool
Tap Tap to Zoom
2 Models Available
Search
$35.99
SP Bucks$0.72
List: $18.28Save 13%
$15.99
SP Bucks$0.32
Product Info for AccuSharp Paraforce Knife & Multi Tool
AccuSharp Paraforce Knife & Multi Tool is part of our larger collection of AccuSharp Multi-Tools. Make sure to browse the full range of Multi-Tools from AccuSharp which we feature at everyday affordable prices. Browse our full product selection for the tools and merchandise you want to tackle the task at hand.
Specifications for AccuSharp Paraforce Knife & Multi Tool:
| Manufacturer: | AccuSharp |
| Blade Length: | 3 in |
| Blade Material: | Stainless Steel |
| Additional Features: | No |
| Color: | Blue |
| Width: | 5.4 in |
| Length: | 7 in |
| Condition: | New |
| Height: | 1 in |
Package Contents:
- AccuSharp Paraforce Knife & Multi Tool